31-07-2019 eKurier | Sport
PIŁKA NOŻNA Startuje kobieca ekstraliga

Obiecujące sparingi Olimpii

Obiecujące sparingi Olimpii
Piłkarki Olimpii na stadionie przy ul. Biskupa Bandurskiego; od lewej w dolnym rzędzie siedzą: Martyna Brodzik, Anaida Shahbazyan, Amelia Bińkowska, Laura Witkowska, Adam Gołubowski (trener), Łukasz Haliniarz (kierownik), Kornelia Grosicka, Roksana Ratajczyk i Patrycja Kalmus; od lewej w górnym rzędzie stoją: Zuzanna Radochońska, Patrycja Michalczyk, Julia Brzozowska, Wiktoria Bagińska, Matillda Böhm, Sara Kierul, Joanna Pastusiak, Aleksandra Witczak, Marianna Litwiniec, Natalia Oleszkiewicz, Paulina Oleksiak i Karolina Łaniewska. Fot. Piotr SPUNDA

Rozmowa z Adamem Gołubowskim, trenerem Olimpii Szczecin

W najbliższą niedzielę o godz. 11 w Żywcu, meczem z miejscowym Mitechem, szczecińska Olimpia zainauguruje rozgrywki kobiecej ekstraligi i z tej okazji o rozmowę poprosiliśmy szkoleniowca naszego klubu Adama Gołubowskiego.

- Jak przepracowaliście kończący się okres przygotowawczy przed nowym sezonem?

- Trenowaliśmy intensywnie na szczecińskich obiektach i myślę, że forma piłkarek potwierdzi, że wykonaliśmy dobrą pracę. Nastroje w zespole są bardzo dobre i z niecierpliwością czekamy na pierwsze spotkanie, bo mecz o punkty to całkiem co innego niż gra w sparingach.

- To może powiedzmy parę słów o meczach kontrolnych, jakie ostatnio rozegrała

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 31-07-2019Image
Adam Gołubowski wytycza piłkarkom zadania na nowy sezon. Fot. Piotr SPUNDA