07-02-2020 eKurier | Szczecin/Region
WEEKEND W REGIONIE

Co się dzieje?

Co się dzieje?
Miłośnicy zimnych kąpieli w Bałtyku różnej płci i w różnym wieku chętnie przybywają do Mielna, które nie tylko w lutym jest miastem morsów. Symbolizuje to pomnik przy głównym wejściu na plażę. Fot. Wiesław MILLER

Koty na fotografiach

Świnoujście. W piątek o g. 17 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stefana Flukowskiego odbędzie się wystawa fotografii kotów. Wydarzenie organizowane jest w związku z Dniem Kotów. Wstęp wolny.

Biegamy w parku!

Świnoujście. W sobotę o g. 9 w Parku Zdrojowym rozpocznie się bieg na dystansie 5 km w ramach cotygodniowego parkrunu. Warto przyjść wcześniej, żeby wziąć udział we wspólnej rozgrzewce.

Jarmark rękodzieła artystycznego

Świnoujście. W sobotę w g. 10-14 w pasażu Rondo odbędzie się jarmark rękodzieła artystycznego.

Zabawa karnawałowa

Świnoujście. W sobotę o g. 19 w Tango Passion Cafe Club przy ul. 11 Listopada 10 odbędzie się zabawa karnawałowa z muzyką na żywo.

Spektakl „Kandydat"

Świnoujście. W niedzielę w sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury przy ul. Matejki 11 o g. 17 rozpocznie się spektakl pt. „Kandydat". Wystąpią: Grażyna Wolszczak, Piotr Cyrwus.

BaT

Nie tylko Everest

Goleniów. W piątek w goleniowskiej Bibliotece Miejskiej odbędzie się spotkanie autorskie z taternikiem, alpinistą i himalaistą, Leszkiem Cichym zatytułowane „Nie tylko Everest. Góry siedmiu kontynentów". Legenda polskiego himalaizmu, pierwszy polski zdobywca Korony Ziemi oraz pierwszy zdobywca, wraz z Krzysztofem Wielickim, Mount Everestu zimą (1980 r.) spotka się z czytelnikami, aby promować swoją najnowszą książkę „Gdyby to nie był Everest". Początek spotkania zaplanowany jest na g. 17. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Muzyczne zaczepki

Goleniów.

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 07-02-2020