22-05-2020 eKurier | Kurier Plus
Koncert Red Box online

Do trzech razy sztuka

Do trzech razy sztuka
Grupa Red Box Fot. Facebook

Kamil KRUKOWSKI

Szczecin nie ma szczęścia do zespołu Red Box. Zaplanowany na 1 kwietnia br. koncert brytyjskiej legendy z powodu koronawirusa niestety się nie odbył i został przełożony na inny termin. To nie pierwszy raz kiedy fani Redboxów musieli obejść się smakiem. Dla miłośników grupy mamy jednak też dobre wieści.

Legendarny zespół pierwszy raz do stolicy Pomorza Zachodniego miał przyjechać w marcu 2015 r. Wydarzenie, ku rozgoryczeniu wielu fanów, jednak nie doszło do skutku. W tym roku na drodze do szczęścia stanęła epidemia. Wielkie wydarzenie nie zostało całkowicie odwołane, jak miało to miejsce pięć lat temu. Koncert tym razem został przełożony na 29 marca 2021 roku. Jak poinformował na portalu społecznościowym organizator wydarzenia, zakupione bilety zachowują ważność. Miejmy nadzieję, że staropolskie przysłowie „Do trzech razy sztuka” się sprawdzi.

Fanów powinien ucieszyć fakt, iż zespół rozpoczął pracę nad nowym materiałem! „Robimy jedyną rzecz, jaką możemy w tym czasie… Piszemy piosenki. Trzymajcie się dobrze” – napisali na jednym z portali członkowie grupy Red Box. Mimo wszystko informacja jest zaskakująca, ponieważ zespół niedawno wydał album, który stał się pretekstem do zrealizowania kolejnej trasy koncertowej. Ponadto brytyjscy muzycy nie są nadto płodni. Wydali do tej pory

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 22-05-2020Image
Album „Chase The Setting Sun” Fot. archiwum