08-02-2021 eKurier | Sport
PIŁKA NOŻNA Jesień w juniorskim stylu

Złość trenera

Złość trenera
Adam Gołubowski przygotowuje Olimpię do wiosennych rozgrywek. Fot. Ryszard PAKIESER

Rozmowa z Adamem Gołubowskim, trenerem piłkarek Olimpii

Rundę jesienną piłkarki nożne Olimpii Szczecin zakończyły na 9. miejscu w tabeli, a obecnie przygotowują się do wiosennych rozgrywek, więc postanowiliśmy porozmawiać ze szkoleniowcem Adamem Gołubowskim.

- Dlaczego nie odbył się sparing ze Stilonem Gorzów?

- Drużyna z Gorzowa się nie zorganizowała. Na szczęście zagraliśmy wartościowy sparing z męskim zespołem UKS Dębno, wygrany przez nas 3:2.

- Czy sparingowi rywale, 7 lutego - Sportis KKP Bydgoszcz, 10 lutego - AP Kotwica Kołobrzeg, 14 lutego - Medyk Konin i 27 albo 28 lutego - AP Lotos Gdańsk to odpowiedni przeciwnicy do przygotowań?

- Część drużyn to zespoły, które są teoretycznie lepsze od nas i stoją wyżej w tabeli. Zapowiadają się bardzo fajne mecze.

- Od kiedy trenujecie i jaka jest frekwencja?

- Indywidualnie zawodniczki trenują już od zakończenia świąt. Natomiast razem trenujemy od 11 stycznia w poniedziałki, środy i piątki dwa razy dziennie. Frekwencja dopisuje. Na tę chwilę jest to 18 zawodniczek i 4 bramkarki.

- Czy jest trener podekscytowany nowymi obiektami przy ulicy Biskupa Bandurskiego, na których będzie grała Olimpia i czy to będzie wasza twierdza?

- Często podjeżdżam w to miejsce i wyobrażam sobie, jak będzie tam grała moja

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 08-02-2021