16-03-2021 eKurier | Szczecin/Region
Przebudowa z coraz dłuższą listą pytań

Oferty na tory do Pomorzan jeszcze później

Nie dalej jak w poniedziałkowym wydaniu gazety informowaliśmy o przetargowym przekładańcu, czyli kolejno przesuwanych terminach na składanie ofert dla firm zainteresowanych przebudową obu tras tramwajowych do szczecińskich Pomorzan i rozbudową pętli znajdującej się u zbiegu ulic Smolańskiej i Budziszyńskiej. I jako najbardziej aktualny podaliśmy na naszych łamach ten wyznaczony na 25 marca. W dniu publikacji okazało się, że i ten jest już nieaktualny.

Z najnowszego komunikatu spółki Tramwaje Szczecińskie, odpowiedzialnej za przeprowadzenie postępowania, wynika, że jest już następny termin - tym razem ma to być 29 marca.

Powód kolejnego wydłużenia czasu na składanie ofert jest niezmienny i ten sam co za każdym poprzednim razem, kiedy przesuwano go najpierw z 25 lutego do dnia 10 marca - wciąż liczne wątpliwości potencjalnych wykonawców co do dokumentacji postępowania

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 16-03-2021Image
Powód kolejnego wydłużenia czasu na składanie ofert jest niezmienny i ten sam co za każdym poprzednim razem – liczne wątpliwości potencjalnych wykonawców co do dokumentacji postępowania i zapytania.