23-03-2021 eKurier | Sport
PIŁKA NOŻNA Selekcjoner Paulo Sousa o powołaniu Kacpra Kozłowskiego

Kadra i Pogoń trenują

Kadra i Pogoń trenują
Kacper Kozłowski podczas marcowego meczu z poznańskim Lechem Fot. Ryszard PAKIESER

Z powodu występów piłkarskiej reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw świata w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy nastąpiła teraz przerwa, która potrwa do Świąt Wielkiej Nocy. Po krótkiej reprezentacyjnej pauzie cztery ekstraklasowe mecze (w tym w stolicy pojedynek na szczycie liderującej Legii Warszawa z wiceliderującą Pogonią Szczecin) odbędą się w Wielką Soboptę, a cztery pozostałe - w Poniedziałek Wielkanocny.

Przypomnijmy, że kadra Biało-cCzerwonych zmierzą się z Węgrami w Budapeszcie już w czwartek 25 marca o godz. 20.45, z Andorą w Warszawie w niedzielę 28 marca o godz. 20.45, a spotkanie Anglia - Polska odbędzie się w Londynie na stadionie Wembley w przyszłą środę, czyli 31 marca o tej samej porze co dwa wcześniejsze pojedynki.

Wykorzystując reprezentacyjną przerwę, do dziś piłkarze Pogoni odpoczywali po piątkowym zwycięstwie nad Lechią Gdańsk, a we wtorek rano spotkają się na siłowni, zaś po południu - na murawie jednego z boisk treningowych na koronie stadionu im. Floriana Krygiera. Identyczny harmonogram pracy zaplanowany jest na czwartek. W środę i piątek podopieczni trenera Kosty

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 23-03-2021