25-03-2021 eKurier | Szczecin/Region
Nagrody Gospodarcze BCS za rok 2020

XIX Gala Biznesu nietypowo

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Szczecina i Pomorza Zachodniego Business Club Szczecin przyznało Nagrody Gospodarcze za rok 2020. Ze względu na pandemię XIX Gala Biznesu odbyła się w stosownym reżimie sanitarnym, nie zorganizowano tradycyjnego balu. Laureaci odebrali statuetki na początku marca w Technoparku Pomerania w Szczecinie. Filmowe nagranie z wręczenia nagród będzie dostępne w internecie, na kanale YouTube BCS.

Business Club Szczecin jest najstarszym stowarzyszeniem gospodarczym w regionie. Istnieje nieprzerwanie od 6 stycznia 1992 roku. Zrzesza przedsiębiorców, menedżerów, dyrektorów, naukowców, ekonomistów i finansistów. Co roku przyznaje Nagrody Gospodarcze przedsiębiorcom i firmom w dowód uznania dla odważnych inwestycji oraz za wieloletnią rozwijającą się działalność gospodarczą.

Tym razem laureatami zostali: BMW Bońkowscy, Fast Terminals, MABO, Prime Construction oraz Urząd Morski w Szczecinie.

BMW Bońkowscy to firma należąca do Dominiki i Dariusza Bońkowskich. Z branżą motoryzacyjną są związani od lat 90. W roku 2000 doświadczenie handlowe i serwisowe zaowocowało powstaniem stacji dealerskiej marki Toyota w Poznaniu.

- Państwo Bońkowscy obecni są w Szczecinie od 2007 roku - przypomniano w laudacji. - Przez ten okres zbudowali silną markę związaną z całym regionem. W 2019 roku otworzyli kolejny salon, tym razem w Gorzowie Wlkp., a w grudniu 2020 roku - obiekt przy ul. Hangarowej w Szczecinie. W ofercie sprzedaży jest pełna gama marek BMW i Mini oraz motocykli BMW Motorad.

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 25-03-2021