29-03-2021 eKurier | Sport
PIŁKA NOŻNA Zadecydowały błędy do przerwy

Porażka Błękitnych z Chojniczanką

Po dwóch błędach w pierwszej połowie Błękitni po przerwie nie zdołali odrobić strat… Fot. Tadeusz SURMA

II liga piłkarska: BŁĘKITNI Stargard - CHOJNICZANKA Chojnice 0:2 (0:2); 0:1 Adam Ryczkowski (26 karny), 0:2 Szymon Skrzypczak (35)

BŁĘKITNI: Dominik Sasiak - Aleksander Theus, Jakub Ostrowski, Daniel Wajsak, Jan Andrzejewski - Mateusz Bochnak (73 Tomasz Kaczmarek), Hubert Krawczun (63 Filip Karmański), Dawid Polkowski, Michał Cywiński (83 Przemysław Brzeziański), Błażej Starzycki (73 Bartosz Boniecki) - Kamil Walków (63 Damian Niedojad)

Czerwona kartka: Kaczmarek (90. minuta, za drugą żółtą). Żółte kartki: Cywiński, Wajsak, Kaczmarek - Sacharuk, Mudra. Sędziował: Łukasz Karski (Słupsk) Mecz bez udziału publiczności.

Stargardzianie prowadzeni przez Jarosława Piskorza (o chorobie pierwszego trenera Adama Topolskiego