11-06-2021 eKurier | Kurier Plus
Bon znakomicie się sprawdził

Turyści wracają nad morze (w maseczkach)

Turyści wracają nad morze (w maseczkach)
Fot. Mirosław KWIATKOWSKI

Z Januszem ZALEWSKIM, właścicielem ośrodków Sandra w Pogorzelicy i Karpaczu oraz hotelu Zalewski w Mrzeżynie, rozmawia Mirosław KWIATKOWSKI

- Rząd poluzował zakazy i od kilku dni hotele i ośrodki wczasowe mogą pracować już w miarę normalnie. Otwarto baseny i goście mogą spożywać posiłki w jadalniach i hotelowych restauracjach. Minął niedawny wydłużony weekend. Jaki on był dla pańskich obiektów?

- Na pewno goście byli spragnieni wyrwania się z domów i czekali na otwarcie basenów i restauracji. W hotelu w Mrzeżynie był komplet gości, którzy wypoczywali w określonym reżimie sanitarnym. Widać było, że czekali na pełne otwarcie obiektu, którego magnesem są oczywiście baseny, w dużej mierze przeznaczone dla najmłodszych. Piękna pogoda sprawiła, że wielu gości wypoczywało na plaży. Przypomnę, że hotel został otwarty w lipcu zeszłego roku, potem były przerwy, więc prawdę mówiąc, goście dopiero go poznają. Przybyli do nas nie tylko z naszego regionu, ale także z odległych części naszego kraju, co jest zasługą telewizyjnych reklam.

- Hotel przyjazny dzieciom - to dewiza pana obiektów Sandra w Pogorzelicy, w Karpaczu i hotelu w Mrzeżynie. Przed każdym z budynków stoją symboliczne pomniki rodziny: matka, ojciec i dziecko. Latem dzieci miały zapewnioną opiekę animatora organizacji zajęć. Czy w tym roku też tak będzie?

- Ta forma

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 11-06-2021