17-06-2021 eKurier | Szczecin/Region
Wyjątkowy Piknik nad Odrą

Barwny weekend na Łasztowni

Barwny weekend na Łasztowni
Podczas Festiwalu Podróży i Czasu Wolnego na gości czekać będzie kilka stref tematycznych. Fot. Dariusz GORAJSKI

Wielkie gotowanie, Festiwal Smaków Food Trucków, Jarmark Rozmaitości, Aleja Produktów Tradycyjnych, Zatoka Podróży oraz 30-lecie Targów Turystycznych Market Tour - już w ten weekend na Łasztowni zacumuje Piknik nad Odrą, który co roku przyciąga tłumy szczecinian i turystów. W tym roku impreza organizowana jest pod hasłem „Festiwal Podróży i Czasu Wolnego".

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki zaprasza już 19 i 20 czerwca na Łasztownię. Tegoroczne wydarzenie jest wyjątkowe, bowiem zorganizowana zostanie jubileuszowa 30. edycja Targów Turystycznych Market Tour. Targi istnieją nieprzerwanie od 1992 roku, co czyni je drugimi w Polsce pod względem stażu. Na początku formuła imprezy była inna niż obecnie, bowiem miała charakter warsztatów dla branży turystycznej.

„Targi nastawione były przede wszystkim na kontakty między firmami, praktycznie bez udziału publiczności (klienta indywidualnego). Wystawcami były przede wszystkim obiekty noclegowe z naszego Wybrzeża oraz biura turystyczne z całej

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 17-06-2021