20-08-2021 eKurier | Sport
PIŁKA NOŻNA W sobotę o godz. 15 na Twardowskiego

Portowcy podejmują mielecką Stal

W ostatnim meczu Pogoni Szczecin ze Stalą Mielec, który odbył się na Twardowskiego, portowcy zwyciężyli 2:0, a po przerwie wynik ustalił z rzutu karnego Kamil Drygas; w pierwszej połowie gola strzelił Luka Zahovič. Fot. Ryszard PAKIESER

W sobotę o godz. 15 na stadionie przy ul. Twardowskiego w meczu o mistrzostwo piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy szczecińska Pogoń zmierzy się ze Stalą Mielec. Goście, po dwóch wcześniejszych porażkach i inauguracyjnym remisie z beniaminkiem, wygrali swoje ostatnie spotkanie z Wisłą Kraków 2:1, a w poprzedniej kolejce portowcy ulegli na wyjeździe Zagłębiu Lubin i będą walczyć o rehabilitację.

Jedną z głównych bolączek naszej drużyny w ostatnich dniach jest plaga kontuzji, szczególnie starszych zawodników. Przypomnijmy, że