08-09-2021 eKurier | Szczecin/Region
Radni wrócili do pracy po wakacyjnej przerwie

Dominika Jackowski nie straci mandatu

Dominika Jackowski nie straci mandatu
Radni zajęli się też sprawą podpisania przez Dominikę Jackowski umowy z miastem na organizację imprezy kulturalnej „Urban Art Szczecin 2021”. Fot. Mirosław WINCONEK

Szczecińscy radni po wakacyjnej przerwie wrócili do pracy. Wtorkowa sesja Rady Miasta po raz kolejny odbyła się w trybie zdalnym. Nie brakowało tematów do dyskusji. Radni pochylili się nad wieloma uchwałami oraz nad zmianami w budżecie miasta. Emocji nie brakowało podczas dyskusji nad sprawą podpisania przez radną Dominikę Jackowski umowy z miastem na organizację imprezy kulturalnej „Urban Art Szczecin 2021".

Sesje rozpoczęły podziękowania za wszystkie lata pracy dla Zbigniewa Niecikowskiego wieloletniego dyrektora szczecińskiego Teatru Lalek „Pleciuga", który zdecydował się zakończyć swoją misję.

- Dziękuję wszystkim za znakomitą współpracę - mówił Zbigniew Niecikowski. - Dziękuję miastu za troskę o teatr. Były to wspaniałe chwile. Do zobaczenia.

Minutą ciszy radni uczcili byłego zastępcę prezydenta Szczecina Mariusza Kądziołkę, który zmarł nagle w lipcu br. w wieku 47 lat.

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 08-09-2021