16-09-2021 eKurier | Sport
TENIS STOŁOWY II-ligowcy zainaugurowali sezon

Top-Spin Szczecin wygrał w Dębnie

Zainaugurowano rozgrywki tenisa stołowego II ligi mężczyzn w strefie wielkopolsko-zachodniopomorskiej, które rozgrywane są w nieco innej formule niż dotychczas. W tym sezonie do fazy play-off awansują tylko po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy (wcześniej były to cztery drużyny). Ponadto zespoły będą rozgrywały jeden mecz dziennie, a nie dwa jak wcześniej.

W Grupie Północnej, w której występują zespoły zachodniopomorskie, na inaugurację UKS Champion Police (Kamil Kiljanek, Damian Szczerba, Wiktor Zieliński i Szymon Milczarek) łatwo wygrał swój mecz z KTS Koszalinianin Koszalin 9:1.

- KTS Koszalinianin Koszalin to drużyna, która będzie bronić się przed spadkiem - mówi Rafał Buczek, grający zawodnik Top-Spin BABOLAT Szczecin. - Oni raz awansują, a raz spadają z II ligi, a zdobywca jedynego punktu Marcin Marczak to lider koszalińskiego zespołu.

W tabeli prowadzi pierwszy zespół Visonex LUKS Top Wierzbięcin, który w derbowym meczu z rezerwami własnego klubu wygrał 7:3. Visonex rozegrał również awansem mecze z ekipą

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 16-09-2021