12-11-2021 eKurier | Kultura
Bursztynowy pierścień

Głosowanie ciągle trwa!

Głosowanie ciągle trwa!
W piątek i w sobotę w szczecińskim Teatrze Kana będzie można obejrzeć przedstawienie, które zostało w ubiegłym roku docenione przez jury: „Sit-down Tragedy albo: szesnaście dotyków śmierci”, o g. 19. Fot. Piotr NYKOWSKI

Monika GAPIŃSKA

Jeszcze przez dwa tygodnie jest czas na głosowanie w naszym plebiscycie teatralnym pn. „Bursztynowy Pierścień". Przypominamy, że trwa właśnie etap finałowy. To Państwo zdecydowali, przesyłając SMS-y oraz głosując na kuponach, którzy aktorzy/aktorki spośród nominowanej dwudziestki przeszli do finału. Podobnie rzecz się ma ze spektaklami. Jurorzy nominowali piętnaście przedstawień, a nasi czytelnicy wybrali dziesięć, które znalazły się w finale.

Drugi etap głosowania będzie trwał do 26 listopada do godz. 12.

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 12-11-2021Image
W ub. roku publiczność nagrodziła, wysyłając do redakcji głosy SMS-owe oraz na kuponach drukowanych w „Kurierze Szczecińskim”, przedstawienie pt. „Rozbity Dzban” Teatru Nie Ma. Zgodnie z tradycją, gospodarzem gali wieńczącej plebiscyt, poza naszą redakcją, jest co roku teatr, którego spektakl publiczność uznała za najlepszy rok wcześniej. Zatem wspomniany zespół artystyczny będzie odpowiedzialny za program oraz oprawę bursztynowej gali.