14-01-2022 eKurier | Szczecin/Region
Bilety do wygrania!

Noworoczna gala i koncerty

Noworoczna gala i koncerty
Sonia Bohosiewicz Fot. Radosław RAGAN

Jeszcze w tym miesiącu w Szczecinie oraz w podszczecińskim Przecławiu odbędą się ciekawe wydarzenia kulturalne: wieczór pn. „Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński" oraz koncerty znakomitych aktorek: Stanisławy Celińskiej oraz Soni Bohosiewicz. Można u nas wygrać bilety na występy!

Jak w Wiedniu

„Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński" swoim charakterem wiernie nawiązuje do tradycji wielkich wiedeńskich gali noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu oraz na scenach całego świata. W Szczecinie wydarzenie to odbędzie się już 18 stycznia w tutejszej filharmonii o godz. 19. Publiczność usłyszy największe przeboje króla walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii i duetów z: „Zemsty nietoperza", „Księżniczki czardasza", „Barona cygańskiego", „Wesołej wdówki", „Krainy uśmiechu".

„Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa. Gdzie, w pełnych zachwytu dźwiękach, będzie można usłyszeć szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana czy miłosne westchnienia w alkowach. Wybitne kompozycje w wykonaniu Woytek Mrozek Chamber Orchestra oraz międzynarodowej klasy solistów sceny operetkowej, operowej i musicalowej przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca, polki, a także do Nowego Jorku, do

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 14-01-2022Image
Fot. materiały organizatora
Image
Stanisława Celińska Fot. www.stanislawacelinska.pl