05-08-2022 eKurier | Szczecin/Region
Arkonka – znów zamknięte baseny

Prawo (fatalnej) serii

Prawo (fatalnej) serii
W chwili wyłączenia z użytkowania największych atrakcji Arkonki, na terenie tego kompleksu rekreacyjnego przebywało ponad 3,5 tysiąca plażowiczów. Fot. Mikołaj STAWARZ

W czwartek około południa zostały wyłączone z użytkowania dwa największe z basenów szczecińskiej Majorki, a także cieszące się największą popularnością i zapewniające najwięcej emocji zjeżdżalnie, sztuczna rzeka oraz „morze". Z powodu tego, co - jak alarmował Czytelnik - „po wodzie pływa i kaczka się nie nazywa".

Sytuacja powtarza się na tyle często, że prawdopodobnie będzie wymagała zmiany regulaminu najnowocześniejszego i najchętniej odwiedzanego kompleksu rekreacyjnego Szczecina - Arkonki. Chodzi o najmłodsze dzieci, którym rodzice pozwalają na korzystanie ze stref „so fine" - basenów, zjeżdżalni, rzeki oraz gejzerów - samodzielnie i bez zabezpieczenia, czyli pieluchomajtek. Z tego powodu już po raz drugi w tym tygodniu - właśnie w czwartek (4 sierpnia) - zostały wyłączone z użytkowania trzy główne atrakcje szczecińskiej Majorki.

- Tym razem

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 05-08-2022