24-11-2022 eKurier | Szczecin/Region
Weź mnie KURIEREM do domu

Tina do przytulenia

Tina do przytulenia
Tina (393/22) czeka na nowy dom. Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

Tina jest miła, sympatyczna i bardzo szybko się przywiązuje. Zawsze znajdzie sposób, by przytulić się do opiekuna. Jednak na tego, kto jest gotów na jej miłość, wciąż czeka.

Ten uroczy psiak jest średniej wielkości mieszańcem, ma sześć lat. Tina do schroniska trafiła we wrześniu, została dowieziona przez samochód pogotowia interwencyjnego z ul. Kaliny. Od tej pory czeka na dom.

- Miła, sympatyczna, wpatrzona w człowieka - opisują ją pracownicy schroniska. - Bardzo szybko się przywiązuje. Żywa i energiczna, ta energia wręcz ją rozpiera. Na smyczy ciągnie bardzo - chciałaby być w kilku miejscach naraz. Pozwala się czesać i bardzo lubi się przytulać.

Jak uprzedzają - przed nowym opiekunem nauka nad poprawnym psim zachowaniem.

- Chociaż Tina jest w tym rozbieganiu urocza i zawsze znajdzie sposób, by poprzytulać się do opiekuna… - dodają.

Kto chciałby Tinę (393/22) - lub jakąkolwiek inną równie samotną i złaknioną przyjaźni psinę czy kocinę przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt - tel. +48 91-487-02-81 (al. Wojska Polskiego 247, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl). Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i wskazane niedziele - oprócz świąt - w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdą w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(K)

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 24-11-2022Image
Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt