12-09-2023 eKurier | Kurier Plus
Zebrali prawie 45 tys. zł na zakup sprzętu dla szpitala w Zdrojach

Brodacze z tatuażami i wielkim sercem

Brodacze z tatuażami i wielkim sercem
W piątek 8 września w szpitalu w Zdrojach odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu medycznego zakupionego ze zbiórki prowadzonej przez Stowarzyszenie Broda i Tatuaż. Fot. Szpital „Zdroje”

Stowarzyszenie Broda i Tatuaż wywodzi się z facebookowej grupy zrzeszającej mężczyzn z tatuażami i brodami, którzy wbrew stereotypom udowadniają, że pod skórą pokrytą tuszem kryją się wielkie serca gotowe pomagać innym. Przez ostatnie miesiące prowadzili oni wśród swoich członków i nie tylko zbiórkę na zakup sprzętu na Oddział Neurologii Dziecięcej szpitala w Zdrojach. Licytacje przeszły ich najśmielsze oczekiwania, a za zebrane pieniądze udało się także doposażyć Oddział Kardiologii Dziecięcej.

W piątek 8 września w szpitalu w Zdrojach odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu medycznego zakupionego ze zbiórki prowadzonej przez Stowarzyszenie Broda i Tatuaż. Ze zbiórki prowadzonej zarówno w facebookowej grupie zrzeszającej brodaczy z tatuażami, jak i poprzez fanpage stowarzyszenia udało się zakupić sprzęt medyczny dla dwóch oddziałów dziecięcych. Dla Oddziału Nueurologii

...

Zawartość dostępna dla czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 80% treści

Pełna treść artykułu dostępna po zakupie
eKuriera
z dnia 12-09-2023